sukienki black friday Przed zakupem sukienki wykonaj mierzenie obwodu klatki piersiowej

Endermologia to rodzaj zabiegu, który ma za zadanie wyszczuplenie naszej sylwetki oraz zlikwidowanie widocznego cellulitu, tak zwanej „skórki pomarańczowej”.

Ten zabieg jest zdecydowanie bardziej skuteczny niż zastosowanie peelingów lub balsamów o działaniu antycellulitowym, ponieważ jego działanie nie opiera się tylko na nałożeniu na skórę substancji aktywnych, ale przede wszystkim na masażu, który poprzez drenaż likwiduje objawy skórki pomarańczowych.

Endermologia to zabieg, który ponadto ujędrnia naszą skórę, zdecydowanie polepsza jej wygląd oraz działa wyszczuplająco.

Masująca nakładka składa się z dwóch części, z której jedna masuje naszą skórę z odpowiednim naciskiem, druga natomiast ma nakładkę ssącą.

Poprzez działanie ssące pobudza się mikrokrążenie naszej skóry i tym samym przyspiesza się proces regeneracji.

Ważnym jest, siła masażu była dobrana odpowiednio pod naszą skórę, gdyż za mocny zabieg może doprowadzić do powstania siniaków i obrzęków w okolicach ud i pośladków.

Zabieg musi być powtarzany przynajmniej raz w miesiącu i połączony z regularnymi ćwiczeniami i zbilansowaną dietą, aby efekty utrzymały się jak najdłużej.