rzeczoznawca ds zabezpieczeń przeciwpożarowych klimatyzacja do domu warszawa

Depilacja takich miejsc jak łydki, pachy czy okolice bikini wykonywane metodą tradycyjną, czyli za pomocą kremów do depilacji, plastrów, czy maszynki do golenia wymaga systematyczności. Co prawda, używanie depilatora wymaga tylko naszego czasu średnio raz w miesiącu, tak samo jak plastry do depilacji, ale niewątpliwie wiąże się to ze znacznym bólem podczas depilacji.

Kosmetyki dla mężczyzn: Bond, Korsarz, Barbero

Z kolei maszynka będzie nam potrzebna przynajmniej co trzy dni. Dla wszystkich kobiet, którym przeszkadza poświęcanie czasu na depilacje, medycyna estetyczna stworzyła zabieg, który pozwala usunąć niechciane włoski raz na zawsze.

Depilacja laserowa to zabieg, który polega na zniszczeniu cebulki włosa razem z jego korzeniem za pomocą wiązki lasera. Po takim zabiegu włoski nigdy już nie odrosną, a nasza skóra pozostanie gładka.

Jednak zabieg nie daje 100 % usunięcia niechcianych włosów, a jeśli nasze owłosienie na ciele jest dość duże i ciemne, zabieg będzie wymagał powtórzenia nawet kilka razy. Dlatego koszt takiego zabiegu może wynieść nawet parę tysięcy złotych, ale po całej serii nie trzeba już się martwić o niechciane owłosienie.